Toivo Rännäli oljemålning

Toivo Rännäli oljemålning
Toivo Rännäli oljemålning
Toivo Rännäli oljemålning
Toivo Rännäli oljemålning
Toivo Rännäli oljemålning
Toivo Rännäli oljemålning
Toivo Rännäli oljemålning
Toivo Rännäli oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

TOIVO RÄNNÄLI (1921-2012) "sommardag", signerad samt a tergo daterad 1992, olja på duk, 35x60 cm

831801

2020-11-07