Soffa gustaviansk stil

Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil
Soffa gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålning i vitt och guld, sitthöjd ca 43 cm, längd ca 128 cm

Bruksslitage

831816

2020-11-02