Stolar Ims Italien

Stolar Ims Italien
Stolar Ims Italien
Stolar Ims Italien
Stolar Ims Italien
Stolar Ims Italien
Stolar Ims Italien
Stolar Ims Italien
Stolar Ims Italien
Stolar Ims Italien
Stolar Ims Italien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, (4), Ims, Italien, 2000-tal, kromad benställning, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksspår, märken och repor

831820

2020-11-02