Hyllsystem
2020-11-09
831827
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, Stockholm, hyllsystem i bokfanér, bestående av 3 väggsektioner, 2 väggskåpsmoduler samt 8 hyllplan, märkt NK Nordiska kompaniet Stockholm made in Sweden, höjd väggsektion ca 170 cm, bredd ca 77 cm, största djup ca 40 cm
Bruksslitage samt mindre repor