Hyllsystem

Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

NORDISKA KOMPANIET, Stockholm, hyllsystem i bokfanér, bestående av 3 väggsektioner, 2 väggskåpsmoduler samt 8 hyllplan, märkt NK Nordiska kompaniet Stockholm made in Sweden, höjd väggsektion ca 170 cm, bredd ca 77 cm, största djup ca 40 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage samt mindre repor

831827

Päivämäärä:

2020-11-09