Hyllsystem
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
NORDISKA KOMPANIET, Stockholm, hyllsystem i bokfanér, bestående av 3 väggsektioner, 2 väggskåpsmoduler samt 8 hyllplan, märkt NK Nordiska kompaniet Stockholm made in Sweden, höjd väggsektion ca 170 cm, bredd ca 77 cm, största djup ca 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage samt mindre repor
831827
Päivämäärä:
2020-11-09