Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, svärtat smide, bestående av bord med glasskiva, höjd ca 73, 123x72, soffa, längd ca 103 cm, samt 2 stolar
Slitage, färgbortfall, märken
Soffa med skada
831841
2020-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här