Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALLBORD, 1950-tal, fanerat i mahogny och teak, ben i björk, inredd med 2 lådor, höjd 37, 119x45 cm, nyckel finns, enligt uppgift möjligen NK möbler
Ytskador och repor
831842
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här