Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRITZ HOLMER (1906-1967): Blomsterstilleben, signerad Holmer, daterad 38, olja på duk, ca 65x53 cm
Krackeleringar
831855
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här