Uppläggningsbestick silver

Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UPPLÄGGNINGSBESTICK, 1 par, 1900-talets andra hälft, förgyllt sterlingsilver, träskaft, Birmingham England, längd 31 cm

831858

2020-10-27