Oljemålning Kalle Hedberg

Oljemålning Kalle Hedberg
Oljemålning Kalle Hedberg
Oljemålning Kalle Hedberg
Oljemålning Kalle Hedberg
Oljemålning Kalle Hedberg
Oljemålning Kalle Hedberg
Oljemålning Kalle Hedberg
Oljemålning Kalle Hedberg
Oljemålning Kalle Hedberg
Oljemålning Kalle Hedberg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KALLE HEDBERG (1894-1959): ´´Kvinna med turban´´, osignerad, intygad a tergo, olja på pannå, ca 40x31 cm

831859

2020-11-02