Ljusstakar barockstil

Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, altarljusstakar, barockstil, tenn, höjd ca 49 cm

Slitage, bucklor, en ljuspigg av

831867

2020-10-27