Figurin Heidenreich

Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich
Figurin Heidenreich

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRITZ HEIDENREICH, "Araber", figurin, Rosenthal, 1900-talets första hälft, biskviporslin, signerad samt undertill märkt, höjd ca 26 cm

831872

2020-10-27