Skeppslampa

Skeppslampa
Skeppslampa
Skeppslampa
Skeppslampa
Skeppslampa
Skeppslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEPPSLAMPA, 1900-talets andra hälft, patinerad gjutmetall, glaskupa, längd 26 cm.

Ytslitage, färgfläckar, avklippt ej.

831873

2020-11-08