Litografi Paul Wunderlich

Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL WUNDERLICH (1927-2010): Komposition med kvinnofigurer, signerad Wunderlich, numrerad 17/75, ca 65x49 cm

831874

2020-11-05