Skulptur Rosenthal

Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal
Skulptur Rosenthal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT HINRICH HUSSMANN, häst, Rosenthal, 1900-talets mitt, biskviporslin, signerad samt undertill märkt, höjd ca 32, längd 54 cm

831878

2020-10-27