Teservis silver

Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TESERVIS, 3 delar, silver, 1900-talets början, svenska importstämplar, bestående av tekanna, gräddsnipa samt sockerskål, kannans höjd 23 cm, totalvikt 1080 g

Slitage

831884

2020-10-27