Ewa Rudling Patti Smith

Ewa Rudling Patti Smith
Ewa Rudling Patti Smith
Ewa Rudling Patti Smith
Ewa Rudling Patti Smith
Ewa Rudling Patti Smith
Ewa Rudling Patti Smith

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EWA RUDLING (född 1936): "Patti Smith", signerad Ewa Rudling och numrerad 10/30 på baksidan, c-print, ca 45,5x30 cm,

831896

2020-10-29