Alain Berck-Vitz

Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): (3) Abstrakta kompositioner, färgcarborundum, signerad Alain Berck Vitz, numrerad 59/90, bladstorlek ca 47x35 cm

Zustandsbeschreibung

831901

2020-10-27