Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): (3) Abstrakta kompositioner, färgcarborundum, signerad Alain Berck Vitz, numrerad 59/90, bladstorlek ca 47x35 cm
Zustandsbeschreibung
831901
2020-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner