Pallar i fur
2020-11-10
831911
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PALLAR, 2 st, lackerad fur, 1900-talets mitt, höjd ca 50 cm, ca 30x30 cm
bruksslitage samt repor