Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
K-G NILSON (född 1942), färglitografi, signerat KG Nilson 1988, numrerat 69/100, bildmått ca 41x4 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
831913
2020-11-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner