K-G Nilson färglitografi

K-G Nilson färglitografi
K-G Nilson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

K-G NILSON (född 1942), färglitografi, signerat KG Nilson 1988, numrerat 69/100, bildmått ca 41x4 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

831913

2020-11-02