Bruno KArlsson akvareller

Bruno KArlsson akvareller
Bruno KArlsson akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927) (2) Motiv med fjäll samt vik, signerade samt daterade 12 och 13, ca 49x39 cm samt 38x58 cm

831921

2020-11-02