Gunnar Cyrén bestick "Nobel" nysilver

Gunnar Cyrén bestick
Gunnar Cyrén bestick
Gunnar Cyrén bestick
Gunnar Cyrén bestick
Gunnar Cyrén bestick
Gunnar Cyrén bestick

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR CYRÉN, "Nobel", bestick, nysilver, 24 dlr, Gense, formgivningsår 1992, bestående av: 8 matknivar, 8 matgafflar, 8 matskedar

Slitage och repor

831923

2020-10-27