Propeller

Propeller
Propeller
Propeller
Propeller
Propeller
Propeller
Propeller
Propeller
Propeller
Propeller
Propeller
Propeller

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PROPELLER, 1900-tal, diameter ca 132 cm

Smärre slitage

831932

2020-10-27