Oscar Reutersvärd 5 litografier
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Kompositioner, signerad Oscar Reutersvärd, numrerade 221/250, bladstorlek 29,5x21 cm, två blad är inramade och tre blad oramade
Två blad inramade, tre blad oramade
831938
2020-10-29