Oscar Reutersvärd 5 litografier

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Kompositioner, signerad Oscar Reutersvärd, numrerade 221/250, bladstorlek 29,5x21 cm, två blad är inramade och tre blad oramade

Två blad inramade, tre blad oramade

831938

2020-10-29