Stolar 2 st
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 2 st, Bauhaustyp, okänd tillverkare, 1900-talets andra hälft, stommar av kromade stålrör, karm i bok med sitsar samt ryggbrickor med flätad rotting, höjd ca 80 cm, sitthöjd ca 45 cm
bruksslitage samt 1 gummiskydd på benställning saknas
831940
2020-11-09