Stolar 2 st

Stolar 2 st
Stolar 2 st
Stolar 2 st
Stolar 2 st
Stolar 2 st
Stolar 2 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 2 st, Bauhaustyp, okänd tillverkare, 1900-talets andra hälft, stommar av kromade stålrör, karm i bok med sitsar samt ryggbrickor med flätad rotting, höjd ca 80 cm, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage samt 1 gummiskydd på benställning saknas

831940

2020-11-09