Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AL BERGSTRÖM (1910-1975): (2) Sportprofiler, bla Sonja Heine, Matti Järvinen, Harrison Dillard, akvarell/blandteknik, ca 50x35 cm cardera
En ramad, 7 oramade, fläckar skador
831942
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här