Sven Erixson

Sven Erixson
Sven Erixson

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Spanskt landskap - Toledo, signerad Sven Erixson, utförd omkring 1928, gouache på papper, ca 50x67 cm.

Pappersskador

831946

2020-10-27