Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, art deco, fot i form av kvinnofigur, frostad glaskupa, vitmetall på stensockel, höjd ca 63 cm

Ingår i temaauktionen Belysning

Ej funktionstestad, fungerar enligt uppgift, slitage, muttern saknas under kupan

831950

2020-11-05