Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
ANDERS PEHRSON, "Supertuben", taklampa, lejongul plåt och plast, Ateljé Lyktan, Åhus, modellen formgiven på 1960-talet, längd ca 160 cm
repor
831951
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här