Atelje Lyktan

Atelje Lyktan
Atelje Lyktan
Atelje Lyktan
Atelje Lyktan
Atelje Lyktan
Atelje Lyktan
Atelje Lyktan
Atelje Lyktan

Klubbat för:

1 100 SEK

800 SEK

ANDERS PEHRSON, "Supertuben", taklampa, lejongul plåt och plast, Ateljé Lyktan, Åhus, modellen formgiven på 1960-talet, längd ca 160 cm

repor

831951

2020-11-09