Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN BJÖRQUIST, skål, "Nobel", benporslin, Rörstrand, -95, märkt undertill, förgylld kant, höjd 12 cm, längd 32 cm.
Smärre slitage
831966
2020-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här