Karin Björquist

Karin Björquist
Karin Björquist
Karin Björquist
Karin Björquist
Karin Björquist
Karin Björquist
Karin Björquist
Karin Björquist
Karin Björquist
Karin Björquist
Karin Björquist
Karin Björquist

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN BJÖRQUIST, skål, "Nobel", benporslin, Rörstrand, -95, märkt undertill, förgylld kant, höjd 12 cm, längd 32 cm.

Smärre slitage

831966

2020-10-31