Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGBELYSNING, 2 dlr, mässingsplåt, stämplade Sölve Carlsson Helsingborg, 1980-tal, höjd ca 32 / 40 cm
ena vägglampan med skada på glas samt bucklor
831969
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här