Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
VÄGGBELYSNING, 2 dlr, mässingsplåt, stämplade Sölve Carlsson Helsingborg, 1980-tal, höjd ca 32 / 40 cm
Zustandsbeschreibung
ena vägglampan med skada på glas samt bucklor
831969
2020-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner