Vägglampor 2 st Sölve Carlsson Helsingborg

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

VÄGGBELYSNING, 2 dlr, mässingsplåt, stämplade Sölve Carlsson Helsingborg, 1980-tal, höjd ca 32 / 40 cm

Zustandsbeschreibung

ena vägglampan med skada på glas samt bucklor

831969

2020-11-10