Carl Theodor Staaf oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL THEODOR STAAF (1816-1880): Vinterfiske, signerad och daterad C. Staaf 1866, olja på duk, ca 35x44 cm

Smärre färgbortfall

831975

2020-10-28