Reseur Aiguilles

Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles
Reseur  Aiguilles

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEUR, mässing, 1900-talets början, märkt Aiguilles, Reveil, höjd inkl. hänkel ca 20 cm, etui och nyckel medföljer

Smärre slitage

831981

2020-10-28