Klubbat för:
17 500 SEK
8 000 SEK
TANTO, Japan, svart lackbalja med röd dekor, bronsbeslag, signerad, klingans längd ca. 27,5, totallängd ca. 52 cm
Skador, saknar mindre beslag på balja
831989
2020-10-28