Josep Baques blandteknik

Josep Baques blandteknik
Josep Baques blandteknik
Josep Baques blandteknik
Josep Baques blandteknik
Josep Baques blandteknik
Josep Baques blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEP BAQUES (född 1931): komposition med tre figurer, signerad, daterad 92, blandteknik, ca 30x21 cm

ej examinerad ur ram

831994

2020-10-27