Grafikhurts

Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFIKHURTS, 2-delad, 6+6 lådor vardera, höjd ca 82,5, 113,5x83,5 cm, innehåller svenska samtida filmaffischer

Brukslitage, ytskador

831995

2020-10-27