Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAFIKHURTS, 2-delad, 6+6 lådor vardera, höjd ca 82,5, 113,5x83,5 cm, innehåller svenska samtida filmaffischer
Brukslitage, ytskador
831995
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här