Askfat mm i silver

Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver
Askfat mm i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, ASKFAT, SIGILLSTAMP, DOSA, FLASKKORK, silver, 1900-tal, delvis England, olika smeder, vikt exkl. kork ca 300 g

Slitage

831996

2020-10-28