Klubbat för:
6 000 SEK
10 000 SEK
OLLE KÅKS (1941-2003): "Grön rand" signerad Kåks och a tergo, olja på duk, signerad och daterad Kåks -73, 197x78,5 cm
Utställd på Galerie Belle Västerås
831998
2020-10-28