Kalle Eskola oljemålning

Kalle Eskola oljemålning
Kalle Eskola oljemålning
Kalle Eskola oljemålning
Kalle Eskola oljemålning
Kalle Eskola oljemålning
Kalle Eskola oljemålning
Kalle Eskola oljemålning
Kalle Eskola oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

KALLE ESKOLA (1912-1998) växt, signerad samt daterad -63, olja på duk, 69x60 cm

832000

2020-10-29