Byrå sengustaviansk stil

Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, 3 lådor, varav en med tillhörande bricka, fanerad i mahogny, beslag och listverk i mässing, höjd ca 79, 85x48 cm

Nyckel saknas, skiva med nagg

832001

2020-10-28