Antoni Tàpies
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): "Lettre X", komposition, signerad Tapies, numr. 10/150, färglitografi, bladmått ca 38x56 cm, troligen ur Derrière le Miroir
Ej examinerad ur ram, mittveck
832004
2020-10-28