Antoni Tàpies

Antoni Tàpies
Antoni Tàpies
Antoni Tàpies
Antoni Tàpies

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): "Lettre X", komposition, signerad Tapies, numr. 10/150, färglitografi, bladmått ca 38x56 cm, troligen ur Derrière le Miroir

Ej examinerad ur ram, mittveck

832004

2020-10-28