Bengt Lindström slips

Bengt Lindström slips
Bengt Lindström slips
Bengt Lindström slips
Bengt Lindström slips
Bengt Lindström slips
Bengt Lindström slips

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM, slips, siden, figurmotiv, signerad i trycket, tillverkad för Kavli, numrerad upplaga, nr 174/ 500, etikettmärkt, längd ca 150 cm.

Smärre slitage.

832013

2020-11-21