Oljemålning Owe Zerge

Oljemålning Owe Zerge
Oljemålning Owe Zerge
Oljemålning Owe Zerge
Oljemålning Owe Zerge
Oljemålning Owe Zerge
Oljemålning Owe Zerge
Oljemålning Owe Zerge
Oljemålning Owe Zerge

Klubbat för:

230 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

OWE ZERGE (1894-1983): "David", signerad Owe Zerge, daterad 1923, olja på duk, ca 107x74 cm

832021

2020-11-06