Fåtöljer stålrör 1 par

Fåtöljer stålrör 1 par
Fåtöljer stålrör 1 par
Fåtöljer stålrör 1 par
Fåtöljer stålrör 1 par
Fåtöljer stålrör 1 par
Fåtöljer stålrör 1 par
Fåtöljer stålrör 1 par
Fåtöljer stålrör 1 par

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets senare hälft, stålrör, klädsel i rött läder

Bruksslitage

832036

2020-11-02